Rzeszow banerek

Szanowni Państwo, z uwagi na postępujące zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się w naszym kraju koronawirusa COVID-19 i w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne uczestników zdecydowaliśmy o zmianie terminu XXIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej PSPO w Rzeszowie 13-15.05.2020r.

Wkrótce poinformujemy o nowym terminie konferencji i wznowimy rejestrację.


Szanowni Państwo

Barbara Jobda

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych z wielką przyjemnością zapraszam
do udziału w kolejnej już XXIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo szkoleniowej „Pielęgniarstwo Onkologiczne Tradycja Jakość Zaufanie, która tym razem odbędzie się w Rzeszowie w dniach 13-15 maja 2020 r.

Tradycyjnie spotykamy się co roku, aby przedstawić Państwu najważniejsze i najciekawsze doświadczenia i wyzwania opieki nad pacjentem z chorobą nowotworową.
Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać ekspertów, którzy w swoich wykładach będą doradzać, jak nowocześnie i skutecznie pielęgnować naszych pacjentów. Podzielą się także swoim doświadczeniem, prezentując niektóre problemy na podstawie wybranych przypadków.

Oprócz wykładów dla zainteresowanych osób zapraszamy na zajęcia warsztatowe, podczas których w mniejszych grupach będzie można ćwiczyć umiejętności potrzebne pielęgniarce onkologicznej w codziennej praktyce.
Na zakończenie każdego dnia obrad uczestnicy znajdą czas, aby spotkać się w gronie koleżanek i kolegów i podzielić się swoimi refleksjami na wiele tematów.
Konferencje dla pielęgniarek organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Onkologicznych to wydarzenie z bogatą tradycją, które rokrocznie gromadzi ponad 300 uczestników.
Serdecznie zapraszamy pielęgniarki opiekujące się chorymi onkologicznymi z całej Polski

Barbara Jobda – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych

Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Onkologicznych

NIP 526-21-31-355
KRS 0000134265
Regon 011996070
Numer konta bankowego:
PKO SA IX Oddział Warszawa 50 1240 1125 1111 0010 0064 0313

© 2017 Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Onkologicznych. All Rights Reserved.
Our website is protected by DMC Firewall!